Rajzpályázat nyertesek

 

A rajzpályázat eredményeit innen töltheti le.

 

1. korcsoport 1 Díj

Apró Janka

10 éves

„Táncolók”

1. korcsoport 2 Díj

Derdák Titanilla

9 éves

„A magyar, az lovas nemzet"

1. korcsoport 3 Díj

Gál András

9 éves

„Kedves sportom"

 

2. korcsoport 1 Díj

Galbács Attila

15 éves

"Kötéltánc"

2. korcsoport 2 Díj

Tandi Rózsa

6 oszt.

"Szépségem"

2. korcsoport 3 Díj

Holló Réka

12 éves

„Lesiklás"

 

Különdíj

Balázs Sztella

6 éves

"Labdázás a testvérekkel"

Különdíj

Balázs Szabina

4 éves

„Száll a labda...”

Különdíj

Laboda Vivien

17 éves

„Kavargó"

  1. Széchenyi rajzpályázat díjazottai



Emberi Méltóság Tanácsa Különdíj

Orsós Krisztina

15 éves

„Úszni jó!"

Emberi Méltóság Tanácsa Különdíj

Mező Hortenzia

16 éves

„Forgatag"

Gróf Széchenyi Család Különdíj

Berta Gréta

16 éves

"Fiú labdával"

Gróf Széchenyi Család különdíja

Kiss Tímea

16 éves

"Tánc"

 

1. Széchenyi rajzpályázat kiállítására beválogatott rajzok:



1

Ambrus Hanna Liza

13 éves

„Csúszás”

2

Bán Adrienn

 

"Tanulás után focizunk a barátaimmal"

3

Baracskai Viktor

13 éves

„A sztár”

4

Bárány Fanni Nóra

14 éves

"Atlétika"

5

Bíró Hajnalka

17 éves

" A sportolás élvezete"

6

Csordás Ágota Dóra

10 év

"Uszoda"

7

Csordás Ágota Dóra

10 év

"Hajrá!"

8

Dányi Ildikó

14 éves

"Gördeszkázás"

9

Farkas Kíra Dominika

 

"Golf"

10

Furián András

13 éves

"Harcművészet"

11

Galbács Attila

15 éves

"Kötéltánc 2"

12

Geleta Fanni

8 éves

„Csapatfotó”

13

Gulyás Kincső

8 éves

"Sportolni jó!"

14

Józsa Fortuna

13 éves

"Futás"

15

Kakas Lilla

12 éves

"A szörf a kedvencem!"

16

Kis Károly Imre

10 éves

„Erő az életben”

17

Kiss Alexandra

17 éves

"Életem a foci"

18

Kocsis Boglárka

13 éves

„ Birkózás”

19

Kormos Kitti

8 éves

"Próbáljuk egyszerre!"

20

Kósa Lili

13 éves

"Kedvenc időtöltésem"

21

Kovács Emma

12 éves

"Ritmus"

22

Kovács Evelin

14 éves

"Női foci"

23

Krebsz Kiara

14 éves

"Kosárlabdázás"

24

Lada Levente

10 éves

"Két sportágam"

25

Lázló Dorka

10 éves

„Ziccer”

26

Lukacsics Viktória

 

"Vágta"

27

Mátyus Anna Liza

14 éves

"Én vagyok a Jégkirálynő!"

28

Mercs Mónika Ildikó

13 éves

"Iskola úszok rendszeresen"

29

Mészáros Bence

14 éves

"Kosárlabdázás"

30

Metzner Vivien

13 éves

"Kosarazás"

31

Mezei Glória

13 éves

"Kosarazás"

32

Molnár Ágnes

10 éves

„Verseny”

33

Németh Kíra

10 éves

„Pom-Pom lányok”

34

Ötvös Eszter

11 év

"Lovaglás"

35

Piller Zsófia

14 éves

"Vívás"

36

Rácz Ivett

14 éves

"A mozgás boldogabbá teszi az életemet"

37

Rendek Panna

14 éves

"Jetski"

38

Schmidt Antal

 

"A rúgás"

39

Sill Bernadett

10 év

"Edzésen"

40

Skrapits Adél Ágota

12 év

"Nagy küzdelem"

41

Szabó Rebeka Zsófia

14 éves

"FCB Club"

42

Szász Szintia

14 éves

"Boksz"

43

Szattler Tímea

14 éves

"Gördeszkázás"

44

Szoboszlai Réka Adél

12 év

"Úszom az Élet vizén"

45

Takács Edina

17 éves

Egyensúly

46

Tasnádi Bence

12 éves

"Vízipólós vagyok!"

47

Tóth Norbert

13 éves

"Foci"

48

Vaskó Cintia

 

"Srácok a térről"

49

Wittner Karina

11 év

„Délutáni kosarazás”

50

Zavarkó Viktória

10 év

„Az én sportom”